Каталог

Конструктор блискавки

партнери

Партнери ArtZip

ARTZIP - це один з партнерів групи компаній STEP GROUP, яка складається з 8 великих виробників з досвідом роботи в легкій промисловості понад 20 років. Спеціалізація STEP GROUP - це виробництво і постачання готових виробів і комплектуючих для різних напрямків легкої промисловості. Група компаній STEP GROUP займає провідні позиції в сфері розробок і виробництва комплектуючих для взуттєвої, швейної та шкіргалантерейної галузі.

ARTZIP

ARTZIP

ARTZIP - виробляє блискавки нейлонові, металеві та бігунки з підвісами. ARTZIP входить в групу компанія STEP GROUP, історія розвитку якої налічує понад 20 років роботи в галузі легкої промисловості. Сьогодні STEP GROUP - це 8 великих компаній, 7 фірмових шоу-румів в Україні та співпраця з виробниками з 13 країн.

ARTSTEP

ARTSTEP

Виробляє фурнітуру і декор для швейної, взуттєвої та шкіргалантерейної галузі. Єдиний виробник фурнітури повного циклу. В асортименті компанії більше 15 000 видів виробів. Вся фурнітура має унікальний дизайн, розроблений власним модельним будинком.

AC Step

AC Step

Розробляє і виготовляє підошву, підбори, колодки і устілки для взуття. Виробнича база AC Step дозволяє виготовляти повний асортимент комплектуючих матеріалів для взуттєвої галузі. Нові технології виробництва, індивідуальна розробка виробів, високу якість і надійність перевірена роками.

Nano German System

Nano German System

Являє лінію обладнання для виробництва взуття, сумок і шкіргалантерейних виробів будь-якої складності. Nano German System надає послуги ремонту, консультації право встановлювати або ремонтувати обладнання, постачання запасних частин і комплектуючих, навчання персоналу.

ЕКОЖ

ЕКОЖ

Поставляє інноваційні еко-матеріали для виробничих галузей: взуття, одяг, сумки, ремені та інші вироби шкіргалантереї. В асортименті компанії ЕКОЖ як класичні матеріали, що користуються попитом, так і інноваційні позиції, які тільки виходять на світові ринки.

NAPPA-ERA

NAPPA-ERA

Поставщик натуральной кожи (лицевого товара и подклада) в Украине. NAPPA-ERA предлагает для своих клиентов только проверенный товар высокого качества, широкий ассортимент фактур и типов  товара. 

Barbilioni

Barbilioni

Експериментальний цех по розробці, виробництву взуття різних стилів і напрямків. Індивідуальний підхід, аналіз модних тенденцій і напрямків, унікальний дизайн - ось відмінна риса Barbilioni.

STYLE STEP

STYLE STEP

Розробляє і підготовляє лекала для виробництва взуття і аксесуарів. Модельєри високого профілю створюють унікальні моделі взуття, сумок, рюкзаків, портмоне, клатч, чохлів та інших виробів шкіргалантереї.