Каталог

Конструктор блискавки

ПРО КОМПАНІЮ

ARTZIP - виробляє блискавки нейлонові, металеві та бігунки з підвісами. ARTZIP входить в групу компанія STEP GROUP, історія розвитку якої налічує понад 20 років роботи в галузі легкої промисловості. Сьогодні STEP GROUP - це 8 великих компаній, 8 фірмових шоу-румів в Україні та співпраця з виробниками з 13 країн.

Виготовлення блискавки за індивідуальними замовленнями (форма підвісу, розмір блискавки, не стандартні кольори, наявність верхніх і нижніх обмежувачів) - це основна перевага ARTZIP як виробника. Асортимент блискавок ARTZIP - це співпраця з такими галузями як: виробництво взуття, одягу, шкіргалантерейних виробів, меблів, туристичного та спеціального спорядження, декорі та інших.

Брендування блискавки ARTZIP - робота з клієнтом від ідеї до виробництва вироби з логотипом Вашої компанії. Фахівці ARTZIP допоможуть підібрати оптимальний тип брендування підвісу блискавки, підготують макет і розрахують вартість.

Завдяки наявності виробничих потужностей на території України, вивіреного асортименту на складах стандартних позицій блискавки - ми домоглися скорочення поставок готової продукції.

Фірмові магазини ARTZIP, які знаходяться в Одесі, Дніпрі, Харкові, Броварах, Львові дозволять ознайомиться з усім асортиментом продукції. У наших магазинах Ви можете купити блискавку від 1 шт.

Індивідуальний підхід до клієнта ARTZIP - це робота з виділеним менеджером, пряма поставка на склад, формування складських запасів під клієнта, зниження термінів поставки.

Компанія ARTZIP співпрацює з більш ніж 1500 клієнтів з України, країн СНД і Європи. Завдяки відстеженню світових тенденцій і потреб ринку блискавки ми щорічно оновлюємо асортимент продукції, впроваджуючи нові товарні позиції і розширюючи колірну палітру. Розробка колекцій форм підвісів командою власного Модельного будинку гарантує індивідуальні дизайн і відповідність тенденціям моди.

Головна цінність ARTZIP - це довіри клієнтів, яке ми завойовуємо не тільки перевіреним якістю виробу, але і стабільними поставками і дотриманням всіх договірних зобов'язань.

Продукція ARTZIP сертифікована і має підтверджуючі документи. Ми співпрацюємо з великими виробниками легкої промисловості в сфері: взуття, верхній одяг, сумки та ін.

ARTZIP є постійним учасником Міжнародної виставки Leather and Shoes. Так само фахівці нашої компанії щорічно відвідують тематичні виставки, форуми та семінари міжнародного значення.

Партнери ArtZip

ARTZIP - це один з партнерів групи компаній STEP GROUP, яка складається з 8 великих виробників з досвідом роботи в легкій промисловості понад 20 років. Спеціалізація STEP GROUP - це виробництво і постачання готових виробів і комплектуючих для різних напрямків легкої промисловості. Група компаній STEP GROUP займає провідні позиції в сфері розробок і виробництва комплектуючих для взуттєвої, швейної та шкіргалантерейної галузі.

ARTZIP

ARTZIP

ARTZIP - виробляє блискавки нейлонові, металеві та бігунки з підвісами. ARTZIP входить в групу компанія STEP GROUP, історія розвитку якої налічує понад 20 років роботи в галузі легкої промисловості. Сьогодні STEP GROUP - це 8 великих компаній, 7 фірмових шоу-румів в Україні та співпраця з виробниками з 13 країн.

ARTSTEP

ARTSTEP

Виробляє фурнітуру і декор для швейної, взуттєвої та шкіргалантерейної галузі. Єдиний виробник фурнітури повного циклу. В асортименті компанії більше 15 000 видів виробів. Вся фурнітура має унікальний дизайн, розроблений власним модельним будинком.

AC Step

AC Step

Розробляє і виготовляє підошву, підбори, колодки і устілки для взуття. Виробнича база AC Step дозволяє виготовляти повний асортимент комплектуючих матеріалів для взуттєвої галузі. Нові технології виробництва, індивідуальна розробка виробів, високу якість і надійність перевірена роками.

Nano German System

Nano German System

Являє лінію обладнання для виробництва взуття, сумок і шкіргалантерейних виробів будь-якої складності. Nano German System надає послуги ремонту, консультації право встановлювати або ремонтувати обладнання, постачання запасних частин і комплектуючих, навчання персоналу.

ЭКОЖ

ЭКОЖ

Поставляє інноваційні еко-матеріали для виробничих галузей: взуття, одяг, сумки, ремені та інші вироби шкіргалантереї. В асортименті компанії ЕКОЖ як класичні матеріали, що користуються попитом, так і інноваційні позиції, які тільки виходять на світові ринки.

NAPPA-ERA

NAPPA-ERA

Поставщик натуральной кожи (лицевого товара и подклада) в Украине. NAPPA-ERA предлагает для своих клиентов только проверенный товар высокого качества, широкий ассортимент фактур и типов  товара. 

Barbilioni

Barbilioni

Експериментальний цех по розробці, виробництву взуття різних стилів і напрямків. Індивідуальний підхід, аналіз модних тенденцій і напрямків, унікальний дизайн - ось відмінна риса Barbilioni.

STYLE STEP

STYLE STEP

Розробляє і підготовляє лекала для виробництва взуття і аксесуарів. Модельєри високого профілю створюють унікальні моделі взуття, сумок, рюкзаків, портмоне, клатч, чохлів та інших виробів шкіргалантереї.

кар'єра в artzip

ARTZIP входить до складу групи компаній STEP GROUP, яка швидко зростає і має широкий спектр вакансій. Наші двері відкриті як для фахівців у виробничому середовищі (технологів, інженерів, операторів обладнання), так і для фахівців в області продажів, постачання, логістики.

Ми безперервно вивчаємо потреби наших партнерів, розробляємо і впроваджуємо нові технології у виробництво, в результаті чого отримуємо продукт, який здатний не тільки задовольняти, а й перевершити очікування клієнтів. Ми постійно підвищуємо свою експертність, навчаючись і беручи участь в профільних виставках і переймаючи передовий міжнародний досвід. Ми дорожимо думки клієнтів і свою репутацію, тому на кожному етапі циклу продукції, з закупівлі сировини до продажу, ми проводимо контроль показників якості продукції.

У числі своїх колег ми раді бачити молодих, активних людей, які хочуть розвиватися і розвивати fashion-індустрію України. Якщо у Вас немає досвіду роботи, але вам цікава будь-яка з відкритих вакансій і ви можете пояснити чому ми один одному цікаві - пишіть, телефонуйте! Будемо раді зустрічі з вами.

Спасибі, найближчим часом з вами зв'яжуться!

Залишилися питання, напишіть нам