Виробництво

Виробництво застібок блискавок в будь-якому розмірі і кольорі. Власні виробничі потужності ARTZIP розташовані на території України дозволяють виготовляти комплекти блискавки в стислі терміни.

Якість

Якість блискавок ARTZIP підтверджено сертифікатами якості міжнародної експертної компанії SGS. При виробництві застібка блискавка проходить кілька етапів контролю та перевірки. Якісна блискавка ARTZIP - це гарантія надійності і якості готового виробу.

Брендування

Брендування підвісу на застібку блискавку - це можливість показати свій бренд покупцеві. ARTZIP виробляє підвіси з метала, пластика і пластизоли, що дозволяє нам виготовляти брендовані бігунки самих різних форм, кольорів і розмірів.

Каталог

В асортименті ARTZIP представлені блискавки в рулоні, в розмірах від 5 і до 50 або 100 см, бігунки і обмежувачі. Ми пропонуємо як стандартну продукцію зі складу, так і виготовлення блискавки під замовлення. Ми виробляємо блискавку самі, що дає нам перевагу в виконанні складних замовлень по довжині, кольоровій гамі та брендування.

Кар'єра

ARTZIP входить в групу компаній STEP GROUP, яка розвивається і перебуває в пошуку молодих, ініціативних фахівців в сфері продажів, постачання, логістики. Також ми чекаємо фахівців виробничого середовища (інженери, технологи, оператори обладнання)