Каталог

Конструктор блискавки

Виробництво блискавки ARTZIP

Виробництво блискавок - це технічно складний і багатоступінчастий процес, який складається з безлічі факторів і особливостей. ARTZIP є виробником блискавки, що дає нам переваги у виконанні складних замовлень по довжині, колірній гамі або брендування блискавки. Ми пропонуємо для своїх клієнтів блискавки для взуття, одягу, текстильних і галантерейних виробів. Блискавка ARTZIP сьогодні використовується у понад 1500 клієнтів-виробників України, СНД і Європи.

Застібка блискавка ARTZIP має сертифікати якості міжнародної лабораторії SGS. Всі методи контролю якості блискавки ми описали нижче.

ARTZIP пропонує всілякі типи блискавок

Разноуровневая молния

Двузамковая молния

Неразъемная молния

Декоративная швейная молния

Однозамковая молния

Рабочая обувная молния

Сумочная молния

Декоративная обувная молния

Рабочая швейная молния

Можливості виробництва ARTZIP

Виробничі можливості ARTZIP не обмежуються стандартними довжинами або кольоровою палітрою. Ми приймаємо в роботу проекти з унікальними довжинами блискавки, в кольоровій палітрі RAL і пантон і з брендованими підвісами.

Стандартні характеристики металевої і нейлонової блискавки ARTZIP:
  • Довжина від 50 мм до нескінченності;
  • Колір тасьми: чорний, білий, світлий беж, бежевий, сірий, смарагдовий, червоний, марсала, коричневий, синій та ін .;
  • Колір зубів: золото, срібло, темний нікель, золото антик;
  • Збірка: обмежувачі верхні і нижні (в асортименті кольорів), бігунок (в асортименті видів, форм підвісів і квітів);
  • Розробка індивідуального підвісу, брендування підвісу.

ARTZIP - це виробництво блискавки під замовлення будь-якої складності і в будь-якій кількості!

Етапи виробництва блискавок

Производство комплектующих

Сборка комплектующих

Проверка качества

Якість ARTZIP

Блискавка - це основна деталь в готовому виробі, будь то одяг, взуття або сумка, на яку лягають основні механічні навантаження. До застібці блискавки пред'являються великі вимоги не тільки щодо її зовнішнього вигляду, а в першу чергу до надійності і довговічності її застосування. Адже якщо в готовому виробі зламається блискавка, тоді і сам виріб уже вважається не придатним до застосування, а заміна блискавок вимагає додаткових зусиль і витрат споживача.

Вибираючи якісну блискавку ARTZIP Ви гарантуєте якість і надійність готового виробу.

Компанія ARTZIP виробляє блискавку і бігунки з підвісами на території України. Основним нашим завданням є поставка якісного товару для кожного виробника. Сьогодні ми співпрацюємо з лідерами легкої промисловості в галузі виробництва взуття, верхнього одягу, текстильних виробів, сумок і валіз. ARTZIP - виробник блискавок повного циклу, що дозволяє нам швидко реагувати на зміни ринку і формувати широкий асортиментний ряд продукції для будь-якої галузі.

Якість блискавок ARTZIP підтверджено сертифікатами якості від міжнародної компанії експертів SGS, на базі якої були проведені випробування зразків блискавки і видані підтверджують сертифікати якості.

Експертиза готової продукції і сертифікація це не єдині чинники підтверджують якість блискавки. Сьогодні в нашій компанії використовуються етапи перевірки і контролю якості готового виробу складаються з перевірки сировини і готової продукції до зворотного зв'язку з кожним клієнтом.

ARTZIP - це виробник якісної блискавки для взуття, сумок, одягу і шкіргалантерейних аксесуарів. Ми гарантуємо високу якість кожної випущеної блискавки.
Сертификат SGS 03М Сертификат SGS 04М Сертификат SGS 02N

Чому обирають блискавку artzip

Гарантия качества молнии

Поставка стандартных позиций от 3-х дней

Выполнение нестандартных заказов

Выдача продукции в магазинах региона

Наличие склада полуфабрикатов

Брендирование и индивидуальные разработки молнии

Спасибі, найближчим часом з вами зв'яжуться!

Залишилися питання, напишіть нам