Каталог

Конструктор блискавки

Брендування блискавки

Брендування блискавки це унікальна можливість виділити свій товар на ринку. Логоманія сьогодні на піку популярності виробники і модельні будинки всього світу використовують логотипи своїх компаній на самих різних елементах вироби: тканина, фурнітура та звичайно ж підвіс (Пулер) бігунка.

Основне завдання логотипу на продукції, що випускається Вами продукції - це привернення уваги, індивідуальність і запам'ятовуваність бренду. Репутація або імідж БРЕНДА - це цілий комплекс заходів, який складається з безлічі факторів, а основне завдання компанії викликати довіру до свого товару. Лояльність покупця формується в кілька етапів одним з яких є якість продукту. Вартість брендування розраховується для кожного проекту індивідуально і залежить від: виду матеріалу, розміру вироби, кількості і терміну поставки.

Види брендування блискавки

Індивідуальна форма підвісу

Підвіс на блискавку виготовляється методом лиття під тиском, при цьому він може мати практично будь-яку форму, фактуру і зображення. Ми можемо запропонувати Вам підвіс у вигляді великої літери компанії, підвіс з об'ємним логотипом або зображенням, підвіс у вигляді букв логотипу, підвіс індивідуальної форми.

Кольорова палітра собачок можлива в палітрі металевих відтінків: срібло, золото, нікель, золото-сатин, срібло-сатин, срібло-вінтаж, чорний матовий. Для спіральних блискавок можливий забарвлення по палітрі Pantone.

Перевага виготовлення брендованого підвісу для блискавки - це низька вартість за одиницю виробу, реалізація практично будь-якої дизайнерської ідеї.

Нанесення лазера на готовий підвіс

Лазерне гравірування готового підвісу на блискавку - це один з популярних способів брендування. ARTZIP сформував ряд позицій, які використовується під брендування лазером. На підвісі Ви можете вказати назву компанії, логотип, бренд або велику літеру. Зображення не схильне до стирання і стійко до агресивного середовища.

Основна перевага брендування лазером підвісу - це можливість роботи з невеликими партіями, мінімальний термін виробництва.

Вставка в підвіс (пластик, пластизоль)

Вставка в підвіс на бігунок блискавки являє собою пластиковий або силіконовий додаток на якому зображений логотип компанії. Вставка в підвіс може мати кілька варіантів розмірів, форм і кольорів. Бігунок зі вставкою в підвіс може використовуватися на спортивному одязі, взутті, рюкзаках або барсетках.

Унікальність застосування даного методу брендування бігунка полягає в можливості формування широкої кольорової палітри в тон основного виробу, виготовлення двох або трьох кольорів декору. Виробництво брендованої вставки в підвіс починається з розробки макету виходячи з якого буде обраний тип матеріалу.

Вставка в підвіс (літери металеві)

Вставка в підвіс у вигляді металевих літер - це окремий виріб виготовляється з металевого сплаву методом лиття. Для даного виду брендування ми підібрали підвіси спеціальної форми з отвором для кріплення вставки. Вставка - забарвлюється в металевих кольорах, а також матовий білий і чорний. Скомбінувати підвіс і готову вставку можна в довільному поєднанні.

Вставка - може бути у вигляді логотипу компанії, великої літери назви бренду, двох букв або зображення.

Спасибі, найближчим часом з вами зв'яжуться!

Залишилися питання, напишіть нам