Каталог

Конструктор блискавки

07/05/2021

Роз'ємна блискавка — вже у продажу

Компанія ARTZIP розширила асортимент продукції і запустила власну виробничу лінію з виготовлення роз'ємної блискавки. Пропонуємо нашим клієнтам і партнерам вибір блискавки з роз'ємними зубами в колірних і розмірних характеристиках.

22/04/2021

Де застосовують металеві блискавки?

Металеві застібки блискавки складаються з пари тканинних стрічок, на які затиснуті металеві ланки в шаховому порядку. За допомогою рухомого замку дві частини змійки з'єднуються між собою. Блискавки металевого типу бувають усіляких розмірів і кольорів, а також мають різне призначення.

09/04/2021

Як підібрати взуттєву блискавку

Взуттєва блискавка — це вид сполучної фурнітури, яка використовується для виготовлення різних пар дитячого, чоловічого і жіночого взуття на будь-який сезон. Щоб відшити якісну продукцію, взуттєвим фабрикам і цехам, ремонтним майстерням важливо правильно вибрати блискавку.

18/03/2021

Гумовий бігунок з логотипом

Гумовий бігунок являє собою силіконовий підвіс, який кріпиться на собачку. Виріб також називають напайкою, холдером, накінечником або накладкою на пуллер. За рахунок цієї деталі блискавки рухома частина замка застібає і розстібає річ.

04/03/2021

Кольорова палітра спіральної блискавки: як потрапити в тон тканини

При виборі кольору спіральної блискавки необхідно виходити від задумки дизайну і відтінку товару, що виготовляється. Найчастіше вони повинні бути одного тону. Якщо річ передбачає дотримання монохромності деталей, тоді потрібно ретельно підібрати ідентичний колір блискавки.

18/02/2021

Особливість встановлення і підбору сумочної блискавки

Виробництво галантерейних товарів не обходиться без застібки-змійки. Сумочна або ж галантерейна блискавка зручна і практична у використанні. Якісний зіпер здатний надійно застебнути вироби, що дозволяє легко транспортувати і зберігати в них вміст.

05/02/2021

Рулонна нейлонова блискавка для домашнього текстилю

Рулонна нейлонова блискавка користується активним попитом у галузі легкої промисловості. Велика кількість текстильної блискавки спірального типу знадобиться при пошитті предметів м'яких меблів, знімних елементів ліжка, подушок, ковдр, матраців і т. д. У виробництві таких речей не обійтися без рулонної блискавки.

28/01/2021

Застосування прогумованої блискавки

Прогумована блискавка являє собою тасьму зі спіральними зубами, акуратно захованими під еластичним матеріалом з водонепроникною поверхнею. Чим власне блискавка такого виду і відрізняється від простої крученої змійки.

24/12/2020

З наступаючим Новим роком та Різдвом!

Вітаємо партнерів ARTZIP з наступаючим 2021 Роком і Різдвом!
Нехай наступний рік буде продуктивним, цікавим і успішним!

27/10/2020

NGS — постачальник обладнання для виробництва взуття

NGS входить до складу групи компаній STEPGROUP, яка пропонує все необхідне для виробників легкої промисловості. Компанія NGS поставляє на ринок України обладнання для виробництва взуття і товарів шкіргалантереї в асортименті більше 250 одиниць.

Спасибі, найближчим часом з вами зв'яжуться!

Залишилися питання, напишіть нам